0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Автосигналізації та центральні замки

  01.01.2012

  У тому випадку, якщо Ваш автомобіль є однією з найдорожчих покупок, природним є бажання забезпечити його максимальну безпеку в будь-яких умовах. Тут Вам допоможуть автосигналізації та центральні замки. Багатьом навіть складно собі уявити, як вони будуть себе почувати, якщо в один прекрасний день автомобіль викрадуть. Щороку сотні тисяч автомобілів піддаються незаконним діям з боку незаконослухняних громадян. Деякі з них перепродуються, багато тимчасово використовують для недбалого водіння, але є і велика ймовірність того, що Ви можете знайти ваш дорогоцінний автомобіль розбитим або розібраним на деталі. І навіть якщо на машині виявиться лише невелике ушкодження, все одно, вас буде переслідувати жахливе відчуття, знаючи, хтось вкрав ваш автомобіль. Ви повинні розуміти, що найкращим вашим помічником тут стане автосигналізація і центральний замок.

  Більшості автомобільних крадіжок досить легко можна запобігти. Установка автомобільної сигналізації допоможе запобігти спробі незаконних дій з боку підлітків і дрібних злодіїв, так як вони знають, що наявність автосигналізації не дозволить їм легко викрасти машину. Є багато різних типів охоронних систем для авто, які розробляються фахівцями, які в повній мірі усвідомлюють загрози для вашого автомобіля, тому вони максимально ефективні і функціональні. Будь-який досить компетентний фахівець зі станції технічного обслуговування може встановити необхідну Вам систему безпеки для авто, так що має сенс встановити систему до того, як хтось «зацікавиться» Вашим транспортним засобом.

  Одними з найбільш ефективних охоронних систем є автосигналізації та центральні замки, дистанційні центральні замки і комплекти різноманітних датчиків. Незалежно від марки автомобіля, Ви можете знайти на ринку замок, який підійде для вашої машини і, в результаті, установка центрального замка не відніме у Вас багато часу. Дистанційний центральний замок може бути дуже корисний у багатьох життєвих ситуаціях, так як його використання дуже полегшує користування транспортним засобом. Одним натисканням кнопки, ви можете відкрити (закрити) двері автомобіля або багажник, замість метушні зі звичайним замком. У дощову погоду в темряві, центральний замок має неоціненне значення. Управління центральним замком дає Вам можливість бути завжди впевненим, що всі двері вашого автомобіля заблоковані одним натисканням кнопки, що приносить справжній душевний спокій.

  Розглянемо конструкцію центрального замка, який є електромеханічної системою. Ми можемо розділити цю систему на наступні підсистеми: пульт дистанційного керування, електронний модуль управління і виконавчий блок (з'єднання). Пульт дистанційного керування являє собою невеликий пристрій, який з легкістю поміщається в руці і живиться від невеликої батарейки. Передавач в пульті дистанційного керування може посилати унікальні закодовані інфрачервоні або радіочастотні сигнали для електронного модуля управління за допомогою натискання різних кнопок на ньому. Електронний модуль управління є блоком обробки сигналу, який управляє різними частинами транспортного засобу.

  Кілька років тому центральні замки, які були в продажу, обмежувалися управлінням пасажирських дверей, але в наші дні всі двері, багажник і паливна кришка знаходяться під контролем центрального замка. Прочитавши відгуки і характеристики центральних замків, Ви зможете вибрати той пристрій, що максимально підійде Вам і вашому транспортному засобу.

  Завершена