0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Тест водозгонів

11.05.2017

Серед автомобільних аксесуарів є така штука, як водозгін, і зазвичай їм користуються люди які звикли самостійно доглядати за своїм авто. Наприклад, щоб змивати пил зі стекол без допомоги двірників, які очищають не всю поверхню скла, або швидко видалити воду після миття. Але, не дивлячись на свою простоту, водозгіни бувають різні. Одні з першого разу видаляють воду і забруднення, а інші, на зразок старих двірників, тільки розмазують пил. Ось ми і вирішили протестувати чотири різних за ціною і конструкції водозгіни на ефективність.

Для тесту було взято автомобіль з тижневим шаром бруду, який під впливом різних погодних умов перетворився на щільний тонкий шар "бетону", який ми будемо замочувати звичайною водою, потім зчищати водозгіном. Водозгін, який залишить після себе найменше розводів і буде визнаний переможцем.

Першим ми пустили в бій водозгін Zipower. Він дуже легкий і компактний, а також має тонку "гумку-лезо" для збору води і, в принципі, прибрати воду з скла у нас вийшло з першого разу, а ось деякі забруднення залишилися на склі у вигляді плям і розводів.

Другий учасник тесту - водозгін ProSwisscar SCB-05. В першу чергу, він відрізняється нестандартною для водозгіну формою власника і дуже товстою "гумкою-лезом". Також, цей водозгін дуже широкий і з його допомогою неможливо помити маленькі віконця. Хоча і з великими вікнами він теж впорався не дуже добре. Прибрати воду з першого разу у ProSwisscar SCB-05 не вийшло, та й брудні розводи залишилися на склі.

На останок у нас залишилося два водозгіни City Up СА-518 і TURTLE WAX TWU 011. Чисто зовні, обидва вироби відрізняються тільки кольором, а в глобальному плані ще й ціною. Тому, ми вирішили що продовжувати тест буде дешевший City Up СА-518. Як і у водозгіну ProSwisscar, у цій моделі товсте лезо, але на його торці є невелика V-образна канавка, яка надає лезу двосторонню заточку. І напевно така форма заточування леза дозволила видалити всю воду з першого разу, але невеликі забруднення все одно залишилися.

Завершував тест найдорожчий учасник, у якого лезо, також, має V-образну заточку, і аналогічну товщину. Але, з якоїсь причини TURTLE WAX TWU 011 впорався з поставленим завданням набагато краще, ніж City Up і інші учасники тесту. Як не дивно, нам вдалося з першого разу повністю видалити, як воду, так і всі забруднення.

Таким чином, незважаючи на дуже незвичайний дизайн, найменше нам сподобався водозгін від ProSwisscar: по-перше він погано видаляє воду, а по-друге великі габарити не дозволяють мити маленькі вікна. На третє місце можна поставити водозгін Zipower, який відмінно справляється з водою і не дуже добре з брудом. Володарем другого місця став City Up СА-518. Він так само непогано видаляє воду, і справляється з брудом краще ніж Zipower. І однозначним лідером можна назвати водозгін TURTLE WAX TWU 011. Тільки він з першого разу і за допомогою звичайної води зробив скло сухим і ідеально чистим.

Завершена