0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Лебідки та аксесуари до них

26.06.2017

Лебідка - механізм, призначення якого переміщати і піднімати вантаж. Це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощах під час активного відпочинку. Але використання її без додаткових аксесуарів неможливо.

Завжди готової до роботи, лебідці допоможе чохол. Він дозволяє недорого забезпечити додатковий захист, дорогих і важливих вузлів, в тому числі і контактів, від знайомих неприємностей: попадання води, снігу, солі, дорожньої хімії, піску та пилу і як наслідок корозії, зносу троса і дорогого ремонту. Попадання бруду, особливо глини, яка сильно забивається під барабан, це особливо актуально при їзді по бездоріжжю.

Одним з важливих аксесуарів, для лебідки, є вимикач маси. Його головне призначення - це повне знеструмлення та забезпечення безпеки. Дані пристрої йдуть в комплекті з автомобільними лебідками електричного типу. Такі види лебідок функціонує від прикурювача, або протилежної джерела енергії. Вимикач маси забезпечить безпечне відключення лебідки. Таке простий за своїм виглядом пристрій, контролює потік струму і в разі екстреної ситуації, поломки, або несправності електричної лебідки, повністю припиняє його потік. Встановлюється вимикач маси на плюсової провід самої лебідки і агрегатується до головного кабелю живлення. Великим плюсом, при використанні вимикача маси, є її великий термін служби.

Одним з основних елементів роботи лебідки, є роз'єм, для підключення лебідки. Даний інструмент необхідно підключати до електричної лебідки і до акумулятора транспорту. Працює роз'єм за принципом "мама-тато". Один вхід буде для лебідки, другий для акумулятора. Важливим моментом, при підключенні роз'ємів, є використання мідних проводів 25-35 мм 2. Великим плюсом роз'єму, для підключення лебідки є те, що більшу частину часу лебідка знаходиться в знеструмленому стані. Ще однією перевагою даного продукту, є можливість використання його для варіанту знімною лебідки.

Ще одним елементом управління лебідкою є гальмо. Гальмівний пристрій призначений для того, щоб зупиняти і затримувати положення троса.

Завершена