0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Антидощ. Порівняльний тест

  18.07.2017

  У тесті візьмуть участь чотири антидощ від таких виробників як Runway, Motip, Dannev і Liqui Moly.

  Спеціально було взято всього чотири антидощу, щоб зробити досить великі ділянки на лобовому склі для тестування. Наочно, так буде видніше який із засобів працює краще, при цьому, одну, п'яту ділянку, ми залишимо необробленою, для того, щоб порівняти результат між обробленим та необробленим склом.

  Природно, перед тестом, ми ретельно вимили скло автомобільним шампунем і знежирили його. Для цього використовували Renox і Сольвент. Сольвент, звичайно, більш небезпечний, так як при попаданні на пластикові деталі він може їх роз'їдати і пошкодити. Якщо після знежирювача на склі залишаться розводи, то їх можна прибрати чистою тканиною або мікрофіброю.

  Motip

  Почнемо тест з Голландського засобу Motip. Згідно з інструкцією, наносити його потрібно два рази, тому, і інші засоби теж нанесемо два рази. За способом застосування всі просто і зрозуміло. Як і в більшості випадків з антидощем, потрібно нанести, дати підсохнути засобу, щоб утворилася матова плівка, а потім все це розполірувати. Якщо матова плівка не розполірується (наприклад, таке зустрічається з антидощем Turtle Wax нової серії), то мікрофібру потрібно трохи намочити. Всі процедури потрібно виконувати в тіні, ні в якому разі не під відкритим сонцем. Але якщо такої можливості немає, то антидощ потрібно розполірувати миттєво після нанесення, поки він не висох, інакше це буде дуже складно зробити.

  Після нанесення, за допомогою мікрофібри, ми розподілили антидощ горизонтальними рухами і чекали появи матової, білої плівки. Другий шар ми будемо розподіляти вже вертикальними рухами. Буквально через 20-30 секунд з'явилася плівка, яка тягнеться за пальцем, а це значить, що антидощ можна розполіровувати сухою і чистою мікрофіброю. Але, як ми і очікували, на суху антидощ розполірувати вийшло погано і ми вирішили змочити мікрофібру парою крапель води. Домігшись ідеальної прозорості і кристального блиску, ми нанесли другий шар.

  Runway

  Другий учасник - антидощ від компанії Runway, який є представником досить недорогої хімії, але в більшості наших останніх тестів саме хімія Runway показувала гарні результати. По застосуванню, ми робили все точно так само як і в першому варіанті. Хочеться відзначити що засіб Runway висихає набагато швидше, ніж Motip, але в інструкції сказано, що потрібно почекати 1-2 хвилини після нанесення. Розполірувати засіб на суху у нас не вийшло, та й вологої мікрофіброю теж було працювати важко. Тому, можливо, антидощ потрібно розполіровувати відразу після нанесення, не чекаючи 1-2 хвилини, і трохи відхилиться від інструкції виробника, так як навіть після повторного нанесення залишилися точки, які розполірувати не вийшло.

  Dannev

  Третій учасник, антидощ Dannev. Спосіб нанесення не сильно відрізняється від Motip і Runway, єдине - в інструкції чітко написано, що засіб потрібно розполіровувати вологою серветкою. До речі, інструкція до даного засобу написана двома мовами українською і англійською, при цьому на англійській рекомендують чекати від 3-5 хвилин після нанесення, на Українському від 5-10 хвилин. Але в будь-якому випадку і там, і там написано, що розполіровувати антидощ потрібно після появи білого матового нальоту. Розполіровувати антидощ Dannev дуже легко і це не йде ні в яке порівняння з антидощем Runway. Знадобилося буквально кілька раз пройтися по склу вологою серветкою і воно стало прозорим. Такий самий ефект простежувався і після повторного нанесення.

  Liqui Moly

  Завершальний учасник нашого тесту, це антидощ від Німецької компанії Liqui Moly - єдиний, який не має розпилювача. Його спочатку наносять на мікрофібру, а потім полірують нею скло автомобіля. Мабуть, це єдина відмінність в порівнянні з нанесенням попередніх засобів. Перед тим, як розполірувати антидощ круговими рухами, як того вимагає інструкція, для початку краще нанести його поздовжньо-поперечними рухами, так антидощ краще заповнить мікро подряпини і тріщини на склі, а потім і круговими рухами. Що характерно, після нанесення антидощу Liqui Moly, на поверхні не залишається жодної матовою плівки. В інструкції, сказано, що після нанесення засобу, йому потрібно дати підсохнути приблизно 10 хвилин, після чого розполірувати сухою тканиною.

  Ділянка, яка нічим не оброблялася, ми протерли сольвентом, щоб видалити з нього можливі сліди попадання антидощу.

  Перевіримо засоби на ділі

  Процес нанесення антидощу ми успішно виконали і потім вирушили на мийку.

  Під час експерименту всі помітили, що контрольна область, яку ми не обробляли антидощем, а більш того два рази мили сольвентом, теж демонструвала хороші гідрофобні властивості. Справа в тому, що ще два місяці тому всі скло автомобіля було покрито антидощем від компанії Turtle Wax, який до цих пір, як не дивно, працює. Тому наша спроба подивитися, як поводиться скло необроблене антидощем, зазнало повне фіаско. Але з іншого боку, ми можемо відзначити, що засіб від компанії Turtle Wax працює дуже довго.

  Після порівняння всіх ділянок, не враховуючи ділянку обробленою Turtle Wax, нам найбільше сподобався антидощ від компанії Motip. Після мийки ми їхали зі швидкістю 80 км на годину і ділянка, оброблена Motip, виявилась абсолютно сухою, а на інших ділянках залишилися невеликі краплі води в нижній частині лобового скла. Трохи гірше показали себе антидощ Liqui Moly і Dannev. А ось хімія від компанії Runway в цьому тесті нас зовсім не порадувала, причому як при нанесенні так і в роботі.

  Завершена