0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Системи кріплень вантажних боксів на дах автомобіля

  20.07.2017

  Вантажні бокси, на сьогоднішній день, є одним з найпопулярніших практичних аксесуарів для автомобіля. З їх допомогою можливо перевозити безліч необхідних речей, при цьому не витрачаючи місце в багажнику. Виробники піклуються про те, щоб їх покупці мали широкий вибір боксів по дизайну, особливостям виконання і розміру. Монтаж вантажних боксів здійснюється на дах автомобіля, що дозволяє їх комфортно транспортувати. Варто звернути увагу, що кожен виробник приділяє особливу увагу системам монтажу, за допомогою яких, буде закріплений бокс. Існує велика різноманітність систем кріплення і завдання кожної полягає в тому, щоб зробити процес установки і зняття вантажного боксу максимально простим і швидким. Здебільшого кожна система є запатентованою певним брендом і використовується лише в конкретних моделях, для забезпечення максимального комфорту під час монтажу і демонтажу.

  Системи монтажу вантажних боксів на дах автомобіля:

  • QuickDock

  • PowerClick

  • FastClick

  • EasySnap

  • MasterFit

  • U-Bugel

  • EasyFit

  • UltraRapid

  • PremiumFit

  • QuickFixing

  • TotalFit

  • U-Bolt80

  Технологія монтажу вантажних боксів QuickDock використовується, для гранично легкого монтажу і зняття. Вона запатентована виробником Whispbar і дозволяє встановлювати бокс на поперечки, при цьому не використовуючи додаткові інструменти. Монтаж здійснюється безпосередньо в Т-подібний паз. Дана технологія здатна перетворити багажник в систему, яка гармонійно інтегрується в автомобіль.

  Система монтажу PowerClick, відрізняється наявністю крутного моменту з індикатором. Дана система гарантує швидкий монтаж, при цьому максимально комфортний, так як можлива надійна установка вантажного боксу за допомогою однієї руки. Дану систему впровадив, запатентував і попередньо встановив на більшість своїх моделей бренд THULE(https://avtozvuk.ua/catalog/304/190).

  Запатентована система швидкого кріплення Fast-Click, за принципом нагадує систему PowerClick і також удостоїлася честю служити бренду THULE. З її допомогою вантажної бокс легко і надійно встановлюєтьсяі при цьому центрується на дузі. Дана система оснащена храповим механізмом системи затяжки.

  В арсеналі світового лідера, з виробництва вантажних боксів на дах THULE, також представлена така система монтажу, як EasySnap. Принцип її дії полягає в легкому натисканні, завдяки чому установка стає ще більш приємною і швидкою.
  Системи монтажу MasterFit, EasyFit і PremiumFit схожі за дією і мають затискачі типу "краб". Вони знайшли своє застосування у вантажних боксів Hapro, чим забезпечили їм комфортну і швидку установку/зняття, не потребуючих особливих зусиль.

  Надійна система кріплення U-Bugel являє собою чотири П-образні скоби з різьбленням, фіксація яких здійснюється зручними ручками-баранчиками. Дана система призначена, для поперечок з шириною до 60 міліметрів. Дана система зустрічається в комплектації вантажних боксів на дах виробника Junior.

  Система кріплення вантажного боксу UltraRapid, запатентована брендом Junior. Вона є зручною і підходить, для поперечок з шириною до 90 міліметрів. Являє собою металеву конструкцію, яка закручується, завдяки чому гарантується максимальна безпека і уникає вібрації боксу, під час руху автомобіля, навіть на високій швидкості.

  Зручна система монтажу QuickFixing, запатентована брендом Menabo. Дана система відрізняється максимально швидким процесом установки/зняття вантажного боксу. Монтаж боксу з технологією QuickFixing здійснюється на поперечки автомобіля. За зовнішнім виглядом така система нагадує металеві лапки, які здатні надійно зафіксувати бокс на даху транспорту.

  Система TotalFit є інтегрованою з вантажним боксом. Дана технологія регульована і здатна за один рух, протягом декількох секунд, закрити кожен з чотирьох елементів системи і підкрутити ручку. Система запатентована виробником HAAG і гарантує максимальний комфорт і безпеку.

  Запатентована система U-Bolt80, належить бренду Menabo і полягає в принципі "скобою в обхват". Монтаж з її допомогою здійснюється на поперечки. Завдяки даній системі, бокс, на даху автомобіля, закріплений надійно і не викличе труднощів, при його використані.

  Завершена