0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Види і особливості сучасних ароматизаторів

  21.07.2017

  Хороший ароматизатор - незамінна річ в салоні авто.

  Різновидів і типів ароматизаторів - величезна кількість, тільки було б бажання їх вибирати.

  Індустрія світу ароматизаторів розвивається швидкими темпами, сьогодні можна підібрати ароматизатор на будь-який запах і колір.

  Країн виробників ароматизаторів також багато, добре зарекомендували себе такі країни як Японія, Китай, Франція, Україна, Польща.

  При виборі ароматизатора важливо звернути увагу на те, що вони в основному можуть сприяти концентрації (це в основному цитрусові, аромати морської свіжості, м'яти, кави) і розслабленню (аромати ванілі, жуйки).

  Тенденції сучасності демонструють масовий перехід з ароматизаторів-іграшок і картонних ароматизаторів на більш сучасні ароматизатори, такі як гелеві і крейдяні.

  Сьогодні одна з найголовніших характеристик, на які звертають увагу автовласників при виборі ароматизатора - це корисний термін його дії і компактність розміщення.

  Якщо провести аналіз, то у картонних, дерев'яних ароматизаторів і ароматизаторів-іграшок термін корисної дії в середньому 1-2 місяці. Це зручно, якщо Ви любите міняти аромат в салоні, а не дотримуєтеся якогось конкретного запаху. В основному такі ароматизатори кріпляться на дзеркало заднього виду.

        Картонний ароматизатор              Дерев'яний ароматизатор

  Також є рідкі ароматизатори, які представлені в основному у вигляді флакона з ароматичною рідиною всередині.

  Форм розміщення рідкого ароматизатора в салоні автомобіля безліч: можна закріпити такий ароматизатор на дефлектори (що дуже зручно), поставити на передню панель авто, також можна закріпити на дзеркалі заднього виду. Переваги такого типу ароматизаторів: компактна форма, більший строк корисного використання в порівнянні з картонними і дерев'яними ароматизаторами.

  Рідкий ароматизатор

  Є ароматизатори у вигляді мішечків з арома-гранулами, вони невеликої, компактної форми, розмістити їх можна в будь-якому місці салону авто. Такі ароматизатори називають кісетними. Також є ароматизатори у вигляді гранул в попільничку, вони перебивають запах тютюнового попелу і в основному служать як нейтралізатор неприємних запахів. Термін дії таких ароматизаторів у середньому близько 3-х місяців.

  Мішечок з арома-гранулами

  Наступний тип ароматизаторів - це спрей. Діють за допомогою розпилення ароматичної речовини. В основному такі ароматизатори невеликої форми, їх можна розмістити в будь-якому місці авто. Спреї існують різного терміну дії: від 3-х місяців і до 1-го року.

  Спрей

  Сьогодні користуються попитом гелеві і крейдяні ароматизатори.

  Гелеві ароматизатори існують двох форм:

  1. Ємність з арома-віддушкою. Ароматизатор діє дуже простим способом: потрібно проколоти мішечок і ароматична речовина починає поширюватися по салону автомобіля, наповнюючи його приємним ароматом. Такі мішечки невеликої форми, їх можна закріпити в будь-якому зручному місці в салоні авто (дзеркало заднього виду, передня панель, дефлектор).

  1. Банку, заповнена віддушкою. У такого ароматизатора більший термін корисної дії, в порівнянні з першою формою гелевого ароматизатора, його можна розміщувати як на передній панелі, так і під сидінням. Також у такого типу ароматизаторів є можливість регулювати рівень розповсюджуваного аромату. В середньому термін дії гелевих ароматизаторів 3-6 місяців в залежності від обсягу ароматизатора і його виробника.

  Дуже популярні зараз крейдяні ароматизатори. Вони представлені у вигляді банки з сухим наповненням (в основному це порошки, солі). Ці ароматизатори мають найбільший термін дії в порівнянні з попередніми типами (в середньому 6-12 місяців). В основному розміщуються під сидінням авто, володіють можливістю регулювання інтенсивності розповсюджуваного аромату, мають більш діловий зовнішній вигляд.

  Сьогодні ароматизаторів на ринку - маса. Вони вдосконалюються з року в рік, представляючи автовласникові широкий вибір ароматизаторів в самих різних формах і з ароматом на будь-який смак. Їх Вибір - за Вами.

  Завершена