0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Види двірників і їх принципові відмінності

  21.07.2017

  Чисте лобове скло автомобіля - це один з найважливіших параметрів для безпеки водія і його пасажирів. Сучасні склоочисники представлені на ринку в декількох варіантах виконання. Кожен з яких має свої плюси і мінуси.

  Так як же підібрати двірники? Давайте розберемо кожен з випадків окремо.

  Види двірників:

  Каркасні двірники - це найперший вид двірників, який придумали. До їх особливостей можна віднести незалежний хід механізму коромисел, за рахунок цього двірник щільно прилягає по всьому периметру, що очищається. Ці двірники відрізняються своєю доступною ціною та гарні для застосування в теплу пору року. Їх каркаси можуть робити з заліза, покритого фарбою, або з пластика. Варто зазначити що рухомі частини каркасних двірників схильні до обмерзання в зимовий період. Це призводить до того, що лезо нещільно прилягає до лобового скла і склоочисник перестає справно виконувати свою функцію. Тому досвідчені водії не рекомендують ставити такі двірники на зиму.

  Наступний вид двірників, який ми розглянемо - це Безкаркасні двірники.

   

  На відміну від каркасних склоочисників, безкаркасні двірники не мають металевих елементів конструкції на зовнішній частині. Щільне і рівномірне прилягання леза гумки до скла забезпечується за рахунок пружної пластини, яка захована усередині корпусу і тим самим надійно захищена від корозії і обмерзання. Ці склоочисники виглядають набагато акуратніше за рахунок відсутності громіздких елементів конструкції. Вони користуються великою популярністю у автовласників в будь-який час року. До мінусів даних двірників можна віднести металеву пластину, яка забезпечує прилягання гумки до скла. З часом вона слабшає і лезо починає залишати неочищені проміжки на вітровому склі.

  Третій вид двірників - це Гібридні двірники. При їх розробці враховувалися плюси і мінуси всіх склоочисників, що ми розглянули раніше. Так вийшло створити двірники з міцним металевим каркасом і пластиковим кожухом для його захисту від шкідливого впливу навколишнього середовища. Ці двірники відрізняються довговічністю при використанні і в спеку, і в холод.

  При виборі склоочисників для свого авто, в першу чергу, необхідно визначиться з сезоном використання, а вже потім з інтенсивністю, так як практично всі сучасні очисники скла мають великий запас циклів роботи.

  Також варто пам'ятати, що на сьогоднішній день існує близько одинадцяти видів кріплень і адаптерів до двірників. Тому переді покупкою слід звернути увагу яке саме кріплення використовується в вашому авто.

  Варто також детально зупинитись на матеріалі гумки "лезі". На сьогоднішній день виробники використовують різні матеріали і суміші, але серед них варто виділити кілька основних:

  Гумки, виготовлені на основі натурального каучуку Відрізняються високою зносостійкістю, нейтральні до дій агресивних компонентів, які входять до складу омивача скла, не піддаються негативному впливу ультрафіолету.

  До мінусів можна віднести скрипи при ковзанні по поверхні скла, але виробники придумали наносити на гумки графітове напилення, що дозволяє плавно і безшумно ковзати по склу та продовжує життя каучуку.

  Гумки, виготовлені на основі силікону. Це відносно новий вид гумок. Мають довгий термін служби, не скриплять на склі. бувають як з графітовим напиленням, так і без нього. З характерних особливостей даних лез можна відзначити величезну палітру кольорів і відтінків на будь-який смак, що додасть вашому автомобілю родзинку і він не залишиться непоміченим.

  Завершена