0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Догляд за пластиком. Поліроль для пластику. Чим відновити пластик

  02.08.2017

  Наша стаття присвячується поліролям для чорного пластику або реставраторам пластика, в загальному засобам, які призначені для того, щоб повернути пластиковим деталям автомобіля первозданний вигляд.

  Під приціл нашого тесту потрапили такі засоби, як поліроль для пластику від компанії Grass, Dannev, очищувач протектант Doctor Wax, Runway, Helpix, Zollex.

  Поліроль Dannev

  Почнемо з поліролі від компанії Dannev, це засіб 4в1, яке одночасно і очищає і захищає, надає блиск і найважливіше, що його дуже зручно зберігати в бічній панелі автомобільної двері. Застосування досить стандартне, потрібно нанести поліроль і протерти його мікрофіброю, після чого буде видно результат. Після використання даного поліроля пластик отримав глибокий, чорний колір, легкий мокрий блиск, павутинка з дрібних подряпин, можна сказати замаскувалася, але глибокі і середні подряпини все ж залишилися.

  Очищувач протектант Doctor Wax

  Наступним став очищувач протектантвід компанії Doctor Wax, засіб який ми вже тестували і залишилися дуже задоволені результатом, за винятком одного нюансу.

  Після обробки торпеди увечері, на ранок на внутрішній частині лобового скла, ми виявили білий наліт, який не прибирався мікрофіброю. Засіб викликає деякі побоювання, так як, можливо, таким чином він випаровується і осідає на склі.

  Після розпилення, засобу потрібно дати хвилину постояти. В результаті ми отримали пластик графітового кольору з хорошим блиском і хорошим маскуванням подряпин.

  При тестуванні на торпеді цей засіб надав пластику глибокий, чорний колір, можливо через різну структуру або різний склад пластика очищувач протектантDoctor Wax працює по-різному. У будь-якому випадку, білястість пластику, потертість та дрібна павутина стали непомітними.

  Поліроля для пластику Grass

  Далі прийшов час поліролю для пластику від компанії Grass, який можна розполіровувати по поверхні відразу після нанесення.

  При використанні відчувався приємний фруктовий запах, до порівняння, попередні засоби запаху практично не мали. За властивостями, даний склад нас не вразив.

  По-перше, немає блиску, можна сказати, що поверхня стала матовою, вона як і раніше сіра і на ній залишилися помітні практично всі подряпини.

  Поліроль для пластика Runway

  Четвертий учасник тесту, це поліроль для пластику Runway. У наших попередніх тестах поліроль цієї компанії вже ставав володарем першого місця, в цей раз ми взяли інший засіб, яке зроблений на основі силікону, попередній же склад зроблений на основі нафтових продуктів і більше схожий на дуже густе масло, а в даному випадку - це молочко з розпилювачем.

  Обробивши пластикові поверхні, їх можна відразу протирати мікрофіброю. Щодо маскування подряпин засіб показав приблизно той самий результат, що і засіб від компанії Grass. Більшість подряпин залишилися помітними, але пластик придбав блиск і почорнів, колір став більш однорідним.

  Helpix

  Далі в хід пішов вітчизняний засіб від компанії Helpix - це молочко з запахом полуниці. Після застосування засобу ми відразу побачили глибокий, чорний колір пластику, блиск при цьому був відсутній, можна сказати, поверхня стала матовою.

  Глибокі і середні подряпини залишилися на місцях, павутинка і потертості замаскувалися, пластик придбав однорідний колір.

  Zollex

  Останнім учасником тесту став засіб по догляду за пластиком і вінілом від компанії Zollex. На лицьовій панелі вказано, що це Італія, але якщо уважно почитати з тильного боку, то з'ясується про країна виробник Словенія.

  Після обробки поверхні цим засобом потрібно почекати 30-40 секунд і розполірувати його мікрофіброю. Пластик придбав однорідний колір, але ближче до сірого відтінку, все той же графіт, а ось глибокого, чорного кольору ми не побачили. Подряпини замаскувалися добре, можливо, якщо поліроль не дає глибокий, чорний колір, то краще досягається маскування подряпин, так як подряпини сіруватого кольору і він зливається з сіруватим відтінком пластика.

  Результат

  Після порівняння результатів, в очі кидаються відразу три ділянки: перший, другий і шостий. Вони виглядають краще за все і оброблені засобами Dannev, Doctor Wax і Zollex. Найкраще з трьох ділянок, виглядає місце оброблене засобом Doctor Wax, на другому місці Zollex, третє місце віддамо Dannev.

  Серед аутсайдерів на останнє місце ми поставили поліроль для пластику Grass, так як він практично не змінив ситуацію на обробленій ділянці. З трьох непоказних ділянок, самим темним виглядає місце оброблене складом Helpix і трохи гірше виглядає ділянка оброблена Runway.

  Завершена