0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати тонувальну плівку для автомобіля

  21.08.2017

  Тонувальна плівка для автомобіля використовується для захисту салону від прямих сонячних променів і ще для того, щоб зовні не було видно салон автомобіля. На даний момент багато машин мають заводське тонування, але для посилення її ефекту продається безліч варіантів тонувальної плівки. Так давайте розберемося, які є види тонувальних плівок, яка світлопроникність і які ще параметри існують, що можуть вплинути на ваш вибір при покупці тонувальної плівки.

  Пофарбовані тонувальні плівки - це такий вид плівок, в якому чергується забарвлений і нефарбований шар. Незабарвлений шар збільшує захист від вигорання. Плівки більш темного кольору мають додатковий пофарбований шар. Всі плівки мають ще два шари: перший - оберігає стекла машин від пошкоджень і другий - шар з клеєм. Так само в них є спеціальні доповнення, що захищають від ультрафіолету. Даний вид плівок відмінно підійде для машин, яким потрібно надати солідний вигляд за бюджетну ціну.

  Металізовані тонувальні плівки - це плівки, які крім звичайних шарів мають ще металізований шар, на який наноситься тонкий шар металу. За рахунок цього дана плівка може відображати світлові промені, що в значній мірі знижує підігрів салону. Як і попередній тип, дані плівки також мають клеючий шар і захист від пошкоджень скла.

  На даному фото видно різницю між звичайною пофарбованої плівкою на передньому вікні і плівкою з металізованим шаром на задньому.

  Спатерні тонувальні плівки - замість шарів що фарбуються, використовується металізація способом іонного обміну. За рахунок цього, на основу можна наносити майже будь-які речовини, покриття виходить якісне і однорідне. Такі тонувальні плівки є найдовговічнішими і на них діє довічна гарантія. Вони володіють відмінним зовнішнім виглядом і добре справляються із захистом від сонця. Спатерні тонувальні плівки мають кількість шарів від одного до трьох залежно від типу, також є захисний шар від механічних пошкоджень.

  Спатерно-металізована тонувальна плівка - це коли спатерний шар чергується з пофарбованим і металізованим шаром.

  Ступінь проникності сонячних променів

  Світлопроникність тонувальної плівки - це дуже важливий фактор, так як від цього залежить дуже багато чого. Один з головних пунктів це відповідність правилам дорожнього руху. Від цього фактора залежить ступінь затемнення і проникність сонячних променів, і безпеку на дорозі, так як огляд повинен бути максимальні, а дуже темні плівки можуть цього пошкодити.

  На сьогоднішній день в Україні дозволене тонування стекол автомобіля, але з обмеженням. Лобове скло автомобіля повинне мати проникність 75%, бічні стекла 70%. Затемнення інших стекол не регламентуються. Так що ви можете на свій розсуд вибрати колір, ступінь світлопропускання і інші параметри.

  Найменша світлопроникність 5-10% вона і найнадійніша, так як найкраще вбереже автомобіль від прямих сонячних променів. Але така плівка може істотно зашкодити огляду особливо в темний час доби. Світлопроникність 15-30% - це найпопулярніше тонування, так як за рахунок неї майже не видно салон автомобіля, і вона добре захищає салон від ультрафіолету. Плівки що вище 30% трохи затемнюють салон, і при денному світлі видно салон автомобіля. Даний тип тонування схожий із заводським, вони не так добре захищають салон від сонячних променів, зате з ними у вас буде відмінний огляд під час будь-якої погоди і часу доби.

  На даний момент багато водіїв вважають за краще комбінувати тонувальну плівку з різною світлопроникністю, на передні склі світліші, на задні темні. Так що якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль прослужив більш тривалий час, а під час спекотних літніх днів салон автомобіля не нагрівався, то найкращим варіантом для вас буде тонування автомобіля.

  Завершена