0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Бюджетна хімчистка проти дорогої

  01.09.2017

  Навіть найакуратніші і дбайливі водії рано чи пізно стикаються з тим, що оббивка їх салону втратила колір, і стала виглядати далеко не так, як цього хотілося б. І, звичайно ж, з цим нічого не поробиш адже всім відомо що "ніщо не вічне", а особливо чистота в автомобілі.

  Для вирішення такої проблеми завжди є один вихід, зробити комплексну хімчистку салону, але, на жаль, подібна послуга не всім по кишені, і все більше автомобілістів чистять салони своїх машин самостійно. На користь самостійної хімчистки говорить багато факторів, але все ж, ключовий момент це вартість, так як в нашому магазині купити засіб для очищення тканинної оббивки можна буквально за 1 долар.

  Ефективність бюджетної чистки

  Ми провели порівняльний тест між найбюджетнішим і найдорожчим засобом для хімчистки салону. Перевіряли можливості цих двох складів ми на тканинному підлокітнику, який за 5 років експлуатації ніхто жодного разу не чистив, а відповідно виглядає цей підлокітник брудніше нікуди. Щоб у нас була можливість порівняти отриманий результат з тим що було, невелика ділянка підлокітника була заклеєна малярською стрічкою.

  Першим в бій пішла бюджетна хімчистка Helpix Professional 0,5л, її використання передбачає всього два етапи, нанесення і через п'ять хвилин прибирання пилососом. Власне кажучи, ми так і зробили, після чого перейшли до іншої ділянки і іншого засобу.

  Хімчистка ТURTLE WAX Odor-X має прямо протилежний спосіб нанесення, спочатку оббивку потрібно ретельно пропилососити, потім нанести склад, втерти його щіткою і через п'ять хвилин витерти поверхню сухою тканиною

  Загалом, виконавши всі вищевказані процедури, ми почали чекати повного висихання, щоб порівняти результат.

  У підсумку після повного висихання ми побачили, що поверхні оброблені дорогим і бюджетними засобами виглядають абсолютно однаково, при цьому необроблена ділянка виглядала набагато гірше. Виходить, що навіть за допомогою найбюджетнішого засобу старанний автовласник зможе досягти вражаючих результатів.

  Завершена