0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Особливості основних функцій рацій

  22.09.2017

  Існує думка, що радіостанції (рації) призначені тільки для використання спецслужбами і під час широкого поширення мобільних телефонів, смартфонів і інших гаджетів є пережитком минулого. Насправді це не так. Переносні рації стали незамінним атрибутом справжнього туриста, адже завдяки їм можливо підтримувати зв'язок там, де немає покриття мережі (ліс, гори, дача і т.д.). Крім переносних портативних рацій особистого користування також існують автомобільні радіостанції, які знайшли своє застосування у службах таксі і далекобійників. На сьогоднішній день випускаються виробниками моделі рацій мають відмінний стильний дизайн, відповідають різноманітним вимогам споживачів і мають безліч корисних функцій. Про особливості основних функцій рацій і піде мова в даній статті.

  Для зручного і максимально ефективного використання рації оснащені корисними функціями і додатковими розширеннями:

  • Для більш тривалої експлуатації корпус пристрою має певну ступінь захисту оболонки (IPXX). Даний код сповіщає про певну захисту рації від проникнення води і сторонніх предметів.

  • Функція VOX являє собою автоматичну активацію за допомогою голосу. Дане розширення нагадує звичну функцію «Hands Free» і дозволяє, використовуючи гарнітуру, управляти рацією без рук. Функція є регульованою, завдяки чому можливо встановити необхідний рівень чутливості. Завдяки VOX можливо вести повноцінний діалог без використання рук, закріпивши рацію в зручному місці. Режим буде особливо корисний під час керування автомобілем, при водінні велосипеда, катанні на лижах та інше. Крім того, дана функція може виконувати роль няньки. Поклавши одну рацію в кімнату з дитиною на іншу транслюватимуться всі сторонні звуки.

  • Налаштувавши на рації функцію Scrambler Ви зможете захистити свою розмову від небажаного прослуховування. Для цього необхідно на обох раціях вибрати варіант кодування. Варто зазначити, що повну конфіденційність розмови досягти буде неможливо.

  • Для того, щоб одночасно контролювати два обраних каналу є функція Dual Watch. Вона дозволяє одночасно приймати два різних, заздалегідь заданих канали. За фактом, радіостанція приймає по черзі канали з інтервалом в 0,5 секунди. Передачу можна вести по одному з каналів.

  • Сканування каналів забезпечує розширення SCAN. Особливо актуальна ця функція в ситуації, коли користувач забув необхідний канал і не має можливості зв'язку зі своєю групою. За допомогою SCAN можливо визначити вільні / зайняті канали та послідовно перебрати всі канали з частотної сітки, фіксуючи наявність сигналу.

  • Функція Key locking призначена для блокування клавіатури і дозволяє уникнути випадкового натискання клавіш.

  • Завдяки функції вібровиклик можливо безшумне попередження про вхідний дзвінок. Найбільш ефективною дана опція буде на полюванні і риболовлі, коли різкий гучний звук може негативно позначитися на ситуації.

  • Шумозаглушення дозволяє радіостанції відсікати сторонні шуми під час розмови, за допомогою чого звук стає набагато чистіший і зрозуміліший. Динамік позбудеться від небажаного шипіння.

  Залежно від потреб користувач може вибрати для себе рацію з певними функціями. Відштовхуючись від способу використання можливо визначити необхідність наявності тієї чи іншої опції на своєму пристрої.

  Завершена