0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Стельовий монітор. Види, переваги, можливості

  22.09.2017

  Стельовий монітор - це так званий телевізор, який встановлюється в салоні автомобіля. У таких моніторах є ряд корисних функцій, які допоможуть скоротити час поїздки і отримати насолоду від перегляду улюблених фільмів, передач і не тільки. Монітор в салоні - це корисний і зручний пристрій. В даний момент на ринку існує безліч різних моніторів.

  Стельові монітори поділяються на два види:

  • Портативні (переносні) - мають спеціальні кріплення, за допомогою яких стельовий монітор кріпиться до поверхні. Завдяки таким кріпленням монітор можна розмістити в будь-якому місці салону автомобіля.

  • Стаціонарні - даний вид встановлюється безпосередньо в призначеному для нього місці.

  Найголовнішою перевагою моніторів є:

  Компактність - коли пристрій вимкнено він не заважатиме своєю присутністю для посадки і висадки пасажирів, оскільки в складеному вигляді він практично непомітний. Також в закритому вигляді монітора зменшується ризик крадіжки.

  Дисплей - розмір дисплея не зрівняти з такими моніторами, які кріпляться в підголівник або в підлокітники. Стельові монітори обладнані LCD-TFT-дисплеями. Для легкових автомобілів найпоширеніший розмір це 7-12 дюймів. Для вантажних автомобілів, автобусів, мікроавтобусів або ж великих позашляховиків поширений є розмір в 15-20 дюймів.

  Можливості - від перегляду відео до підключення ігрової приставки. Також можливість дивитися не тільки пасажирам на задньому сидінні, але і водієві, який застряг, наприклад, в пробці, адже монітор оснащений поворотним кронштейном, який дозволяє розгортати екран на 360 градусів. У деяких моделях моніторів встановлене підсвічування салону автомобіля.

  Економія - адже стельовий монітор йде один в комплекті в порівнянні з монітором в підголівник, адже туди потрібно купувати два примірники.

  Характеристики стельового монітора

  Часом непросто вибрати монітор, який буде відповідати функціональним запитам. Доводиться стикатися на характеристики моніторів.

  Однією з важливих характеристик є діагональ екрану. При виборі монітора слід враховувати такі фактори, для ігрових приставок і інших пристосувань підійдуть монітори зі співвідношенням сторін 4:3. А ось для перегляду фільмів з високою роздільною здатністю необхідно співвідношення сторін 16:9.

  Багато моделей моніторів мають пристрої і входи для зчитування інформації з різноманітних носіїв, таких як USB флешки, DVD, SD диски та інші носії. Також є входи для підключення смартфонів, планшетів, приставок і іншій техніці. Існують монітори з сенсорним дисплеєм, такі моделі дорогі і вимогливі до експлуатації. Важливою характеристикою є кут огляду, самим оптимальним кутом огляду є 180 градусів. Монітори з кріпленням встановлюються в будь-якому зручному місці, при цьому картинка повинна відмінно відтворюватися, навіть в поганих умовах, наприклад: підвищена вібрація і сильні перепади температури.

  У більшості моніторів встановлені різні приймачі, такі як Bluetooth або Wi-fi.

  Для підвищення зручності деякі моделі оснащені можливістю для підключення бездротових навушників, управління монітора за допомогою пульта дистанційного керування, Fm-трансмітер, який дозволяє підключатися і передавати звук на головний пристрій через fm хвилю. Стельовий монітор може бути виконаний в різних корпусах. Є корпуси з автоматичним відкриттям дисплея і без. Матеріал і колір монітора можна вибрати на будь-який смак, при цьому не зіпсувавши інтер'єр салону автомобіля.

  Завершена