0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Тест бюджетних сигналізацій на дальність

  29.09.2017

  Відносно недавно ми вже проводили тест сигналізацій зі зворотним зв'язком на дальність роботи.

  На цей раз ми вирішили провести аналогічний тест з більш бюджетними сигналізаціями:

  Як і в минулому тесті всі три системи були встановлені на один автомобіль, розміщений в цегляному боксі, навколо якого стоять висотні офісні будівлі, а так само є лінії електропередач, тролейбусні лінії і ЖД переїзд. Всі вищезгадані декорації потрібні для створення максимально сильних перешкод і перешкод, щоб ми могли протестувати сигналізації в найнесприятливіших умовах.

  Якщо згадати минулий тест, то в більш дорогих охоронних системах використовуються спеціальні технології, спрямовані на подолання такого типу перешкод. А ось з бюджетними сигналізаціями все навпаки CYCLON і Convoy не мають таких технологій, і тільки у Sigma використовується 128 каналів передачі даних і технологія шифрування даних AES128, аналогічну технологію можна зустріти в системах Starline.

  До речі, в минулому тесті саме сигналізація Starline А93 показала максимальну дальність передачі сигналу від автомобіля до брелоку. Чи спрацює така технологія у випадку з Sigma PRO 5.2, ми зараз дізнаємося.

  Що показали нам бюджетні сигналізації

  Для початку ми відійшли від автомобіля на 60 метрів, і по черзі почали тиснути кнопки брелків. На сигнал з брелока Sigma автомобіль відгукнувся з першого разу, на сигнал Convoy з третього разу, і CYCLON достукався до машини тільки з шостої спроби.

  На відстані 120 метрів від автомобіля:

  • система Sigma PRO 5.2 відчувала себе вже не так впевнено, послати сигнал до автомобіля нам вдалося тільки з третьої спроби;

  • Convoy MP-80 заробив з четвертої спроби;

  • CYCLON 900, на жаль, втратив зв'язок з автомобілем.

  На наступному рубежі 180 метрів:

  • зв'язок з автомобілем втратила система Sigma PRO 5.2;

  • Convoy MP-80 з третього разу зміг відправити сигнал до автомобіля.

  Про всяк випадок ми округлили дистанцію до 200 метрів і зробили ще один контрольний тест, за результатами якого жодна сигналізація, на жаль, не запрацювала.

  Підсумок

  Після тесту на дальність від брелока до автомобіля, ми вирішили провести ще й контрольний тест від автомобіля до брелоку. В такому форматі максимальну дальність показала знову сигналізація Convoy MP-80 (300м), трохи гірше повела себе система CYCLON 900 (250м) і гірше всіх з поставленим завданням впоралася Sigma PRO 5.2 (до 200м).

  Завершена