0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Основні функції автосигналізацій

  19.10.2017

  Автомобільні сигналізації володіють багатьма функціями і особливостями, які допомагають в роботі і підвищують захист транспорту. Їх опис в інструкціях до систем займає сторінки, при цьому їх величезна кількість не дозволяє все вивчити і зрозуміти призначення. Тому далі описані найбільш популярні і корисні функції до автосигналізацій.

  Однією з основних функцій є режим «Валет». Даний режим дозволяє відключити всі охоронні функції системи. Такий режим може використовуватися, коли автомобіль здається на ремонт в автосервіс. На брелоку дана кнопка розміщується приховано. Адже в такому режимі транспортний засіб знаходиться без захисту і в разі злому злодій зможе повністю позбавити автомобіль охорони.

  Корисною і потрібною функцією є режим активації брелка-передавача. Використовується він в разі, коли необхідно активувати новий брелок в разі втрати старого. Також даним режимом необхідно скористатися після заміни батарейок в брелоці.

  Ще одним важливим режимом є режим програмування. Завдяки такому режиму можна перепрограмувати сервісні функції автосигналізації. Кожен власник автомобіля може налаштувати охоронний комплекс так, як йому максимально комфортно. Варто пам'ятати, що для кожної моделі системи є індивідуальні інструкції для перепрограмування.

  Бувають такі ситуації, коли автомобіль викрадають і він дуже швидко віддаляється від власника. В такому випадку допоможе режим "Паніка" на брелоку. При натисканні кнопки відбувається включення сирени, включаються габаритні вогні і блокування. Викрадачеві нічого не залишається як покинути автомобіль. Такий варіант режиму "Паніка" має назву антикарджек. Якщо ж злодій досить далеко поїхав, тоді режим «паніка» опционально активується при кожному відкриванні дверей або при повороті ключа в замку запалювання. Такий варіант режиму "Паніка" має назву антихайджек.

  Така функція як ввічлива підсвітка використовується для підвищення комфорту. Робота підсвічування відбувається таким чином: під час зупинки автомобіля, або під час включення запалювання включається салонне освітлення. У темний час доби це дуже зручно. Зникає необхідність постійно вмикати і вимикати освітлення. Після того, як автомобіль закритий ввічлива підсвітка продовжує працювати ще протягом 30 сек. Також після зняття автомобіля з охорони освітлення вмикається. Ввічлива підсвічування використовується як приємне доповнення до автосигналізації.

  Ще однією корисною функцією є антисканер. Призначена вона для підвищення безпеки і захисту від злому. Ця функція виключає можливість підбору коду до автосигналізації методом підбору різних варіантів. Діє вона в такий спосіб: якщо на вхід приймача кілька разів прийде неправильний код, то автосигналізація на час вимикає приймач і не реагує на будь-які дії, будь-то вони правильними. Виходячи з цього процес підбору коду буде відбуватися в періоди між відключенням приймача. А так як кількість варіантів коду досягає декількох тисяч, то на підбір коду піде дуже багато часу.

  Корисною особливістю для автосигналізації є додатковий канал управління. Завдяки цьому з'являється можливість управління ще якимось пристроєм з брелка. Додатковий канал також знаходить своє використання для специфічних сервісних функцій.

  Коли з'являється необхідність знеструмити бортову мережу автомобіля або акумулятор вимагає заряду така функція як незалежна пам'ять налаштувань буде корисною. В результаті не буде необхідності заново робити настроювання системи.

  Завершена