0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Автомобільні чайники. Чи потрібен він в авто

30.10.2017

Для багатьох автомобілістів особистий автомобіль це, свого роду, певна зона комфорту, в якій відчуваєш себе практично як вдома, а іноді в машині буває навіть спокійніше.

У наших машинах часто з'являються девайси і аксесуари дозволяють зробити перебування в машині ще більш комфортним. Навіть такою річчю, як автомобільний телевізор, зараз нікого не здивуєш, але перегляд улюбленої телепередачі не може бути повноцінним без чашки гарячої кави або чаю.

Де в машині взяти окріп?

Можна просто купити гарячий напій на заправці, або у найближчого ларька, але ми все таки говоримо про автомобільний комфорті, а значить і окріп у нас повинен бути свій особистий автомобільний.

Для "отримання" окропу в машині цілком може згодитися автомобільний чайник, що підключається в прикурювач, тільки незрозуміло який чайник буде краще і чи є сенс купувати дорогий? Чи для банального кип'ятіння води підійде і сама бюджетна модель? Для відповіді на ці питання ми протестували два авто-чайника найдорожчий і найдешевший.

Дорогий чи дешевий автомобільний чайник

Бюджетна модель представлена брендом KIOKI, такий чайник має об'єм 800 мл і потужність 125W, відповідно до інструкції цієї потужності повинно вистачити для того, щоб через 15 хв отримати окріп.

Дорога модель від WAECO має меншу ємність 750 мл і потужність 240 W, окріп ми отримуємо трохи довше за 18 хв.

Тепер ознайомимося з нашими піддослідними більш докладно: KIOKI 12V20 не представляє з себе нічого надприродного. Це звичайна пластикова ємкість на дні, якої вмонтований кип'ятильник і виведений провід під прикурювач. Комплектується такий девайс підставкою і двома чашками, в які ми набрали води і перелили воду в чайник, наповнивши його до половини. Підключивши чайник в роз'єм прикурювача і почекавши обіцяні 15 хв, ми почали пити розчинну каву. Чесно кажучи, за 15 хвилин вода сильно нагрілася, але до стану окропу їй було далеко, зате кава вийшов такий температури, що його відразу можна було пити, не чекаючи охолодження.

Розчарувавшись від невиправданих очікувань, ми перейшли до дорогої і більш потужної моделі WAECO MCK-750-12/N, яка коштує рівно в 10 разів більше ніж KIOKI 12V20. При цьому WAECO не комплектується чашками, тому відміряти необхідну кількість води нам довелося чашками від чайника KIOKI. Загалом, заливши чайник таку ж кількість води, ми відвели йому тих же 15 хвилин, після закінчення яких ми не побачили "вируючих бульбашок", а тільки лише легкий пар. Залив кави отриманої водою ми констатували факт, що напій вийшов дуже гарячий і для його вживання потрібно трохи почекати, але все одно це був не окріп.

У підсумку виходить що ні дешева, ні дорога модель протягом 15-ти хвилин не зможе забезпечити водія крутим окропом, але все ж на пару чашок гарячого напою ви можете розраховувати.

Завершена