0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Вибір мінімийки. Рекомендації

  23.11.2017

  Сьогодні наявність мінімийки вже давно перейшло від розкоші до повсякденної необхідності. Очистити зовнішню частину стіни будинку або ефективно очистити плитку у дворі заощадивши час і сили або ж очистити важкодоступні місця або особливо забруднені. Помити якісно автомобіль заощадивши на цьому гроші і не вистоявши кілометрову чергу на автомийку заощадило значні суми коштів і часу мільйонам користувачам мінімийок по всьому світу. Сьогодні вибір мінімийки став таким же актуальним як і вибір будь-яких комплектуючих до автомобіля. Виробники мінімийок дають покупцям величезний вибір пристроїв по великій кількості параметрів. Як простіше підібрати надійного помічника по будинку і цілу автомийку, яка поміститися в кутку гаража не заплативши за це зайвих грошей за непотрібні характеристики?

  І так: для того щоб правильно підійти до вибору мінімийки необхідно знати принцип її роботи. Подачу води в шланг виконує помпа, яка створює необхідний тиск для ефективної роботи пристрою. Помпа отримує енергію від двигуна, який в свою чергу працює від електрики або бензину. Після подачі води помпою вона потрапляє через шланг в сопло, діаметр якого приблизно один міліметр. Диференціал між рівнем тиску в шлангу і діаметром сопла дають максимальний тиск води, що дозволяє легко впоратися з найбруднішими ділянками поверхні, що очищається.

  Важливим параметром при виборі мінімийки є матеріал помпи. Сьогодні виробники пропонують покупцеві два види помп: пластикові та металеві. Як ми з вами розуміємо пластикові помпи менш надійні, що в дійсності підтверджує практика. Також варто звернути увагу що пластикові помпи не витримують як надмірно гарячої так і забрудненої води. Металевим помпам такі фактори не страшні. Сьогодні металеві помпи бувають двох типів: алюмінієві і латунні. Різниця в них лише тільки в популярності. Так сьогодні більшість виробників використовує алюмінієві помпи в силу меншої вартості матеріалу. Мабуть єдиною перевагою пластикових помп є те, що вони бувають розбірні і нерозбірні. Перші є більш дорогими на відміну від нерозбірних, але основні перевагою є те, що при поломці помпи є можливість замінити на нову запчастину. У той час в нерозбірних помпах необхідно міняти весь елемент, що представляє собою більшу половину вартості всієї мінімийки. Звертаючи увагу на помпу при виборі мінімийки слід звертатися до того фактору, який визначає цільове призначення мінімийки. У разі, якщо ви плануєте використовувати пристрій не більше 20-ти хвилин в день ідеально підходить помпа із пластику. Якщо ж ви віддаєте перевагу надійності і якості варто звернути увагу на помпи з металу.

  Наступним фактором, що визначає вибір якісної мінімийки є вибір за таким параметром, як тиск води. Сучасні мінімийки мають діапазон тиску від 3-х до 165 бар. Такий широкий діапазон тиску пояснюється сферою застосування. У першому випадку мінімийки розраховані на звичайні побутові потреби (освіжити зону в важко допустимих місцях, змити технічний пил, вимити поверхню від засохлого бруду і т.д.). у другому випадку мінімийки розраховані на важкі завдання і мають професійну сферу застосування в тому числі висококласна мийка автомобіля. У разі, якщо Ваш вибір орієнтується на мінімийки для мийки автомобіля, найбільш оптимальні моделі з потужністю в 100 бар.

  Наступний параметр: це продуктивність, яка вимірюється в літрах води, перекачаних за годину. Сьогодні діапазон даного параметра також досить широкий (від 100 до 900 л/год). Найбільш оптимальні моделі для побутового застосування, в тому числі для миття автомобіля 400-550 л/год. У разі, якщо мінімийку немає можливості підключити до водопроводу, необхідно мати технічну можливість підключити апарат до ємності, що спростить Вам роботу. Сьогодні в деяких моделях виробник додав спеціальний клапан, який робить забір води з ємності.

  Також слід звернути увагу на довжину шланга. Рекомендується вибирати модель з більшою довжиною. Середня довжина шланга від 3-х до 15 метрів. Необхідно також при виборі звернути увагу на вибір фільтра для очищення води. Адже саме надмірна жорсткість і абразивні елементи в 95% випадках є причиною поломки апарату.

  Одним з найважливіших факторів вибору є ресурс роботи апарату, в більшості випадках продавцями замовчується. Саме для того, щоб мінімийка вам прослужила якомога більше, необхідно визначити її цільове призначення: в гаражі або в будинку. Цей фактор важливо враховувати при виборі минимойки. Середня служба мінімийки від 3-х до 5-ти років при правильній експлуатації. Важливо враховувати, що яким би дорогим пристрій не було, середня робота апарата не повинна перевищувати 30 хвилин, а більш бюджетні варіанти і 20-ти хвилин.

  Завершена