0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Органайзери для інструментів. Типи і особливості

  13.12.2017

  Порядок і організованість на робочому місці майстра є запорукою не тільки швидкості, але і якості роботи. Кожен майстер з часом стикається з проблемою організації накопичених дрібних деталей, кріпильних елементів, насадок для шуруповертів, свердел, шурупів, саморізів і інший дріб'язку. Вирішити дану проблему допоможуть органайзери різних типів, з допомогою яких можна зручно впорядкувати весь запас дрібних деталей.

  Починаючи користуватися органайзером, майстер оптимізує робочий процес, так як органайзер забезпечує хороший огляд і швидкий доступ до вмісту, на пошук необхідного елемента йде всього кілька миттєвостей. Також з органайзером легко контролювати кількість деталей, що залишилися і вчасно поповнювати запас.

  Існує два основних типи органайзерів: горизонтальні і вертикальні.

  Горизонтальні в більшості своїй представлені кейсами і компактними органайзерами, в які поміщається багато різнотипних деталей в невеликих кількостях. Головною перевагою цих органайзерів є зручність транспортування, для цього корпус має рукоятку, а кришка щільно прилягає до відділень, щоб уникнути перемішування вмісту з різних осередків. Більшість виробників оснащують такі органайзери прозорими кришками для зручного огляду вмісту, а деякі кейси мають вушка для кріплення наплічного ременя.

  Вертикальні органайзери відрізняються збільшеним розміром і місткістю. Вони являють собою досить великі вертикальні кейси з безліччю висувних і (або) стаціонарних відділень. Висувні осередки в основному прозорі і обладнані перегородками, які дають можливість удвічі збільшити число відділень. При необхідності перегородки можна зняти, звільнивши місце для більших предметів.

  Вертикальні органайзери в першу чергу призначені для стаціонарного використання, більшість моделей обладнуються ніжками для зручного розташування на столі або іншій горизонтальній поверхні. На тильній стороні органайзера є петлі для підвішування на стіну. Такий тип органайзера буде незамінним в майстерні, так як він об'єднує найбільш важливі для даного вироби якості - це величезна місткість і зручність розміщення на робочому місці.

  Особливості конструкції

  На сьогоднішній день безліч виробників пропонують широкий вибір типів органайзерів, тому при виборі важливо звертати увагу на особливості і деталі, так як від них залежить не тільки зручність експлуатації, але і якість зберігання.

  Знімні осередки. Знімні осередки є зручною особливістю органайзерів, так як дозволяють без проблем витягувати з них вміст. Навіть якщо в осередку залишився один цвях, перевернувши знімну чашу, він виявиться в руці, чого не скажеш про органайзери з фіксованими відділеннями, звідки діставати дрібні деталі, що лежать на денці, досить проблематично, особливо в рукавичках. Також, знявши всі або частину осередків, в органайзер можна помістити більший інструмент або використовувати чашки окремо, тримаючи необхідні деталі на робочому місці під рукою.

  Переставні стінки. Знімні стінки дозволяють максимально зручно організувати простір усередині органайзера. Безліч варіантів конфігурації відділень дозволять розмістити все необхідне від найдрібнішого до більшого вмісту.

  Прогумований периметр. Захист від попадання вологи, пилу та інших речовин, дія яких може негативно позначитися на збереженні деталей.

  Пази в кришці. Як правило, такою опцією оснащуються органайзери зі знімними осередками. Це дозволяє утримувати кілька осередків, звільняючи місце для більшого вмісту. Закривши кришку, осередки що залишилися не зрушать, а залишаться на місцях. Часто органайзери додатково оснащуються аналогічними пазами на дні, щоб максимально знерухомити чашки з вмістом під час транспортування.

  З'єднуючі застібки. Кріпленнями, що дозволяють з'єднувати кілька органайзерів, в основному оснащуються вироби бренду Stanley серії FatMax. Органайзери, що мають такі з’єднання, можна легко об'єднати в єдиний модуль для компактного зберігання або транспортування. Органайзери з такою особливістю конструкції добре підійдуть тим майстрам, які в майбутньому планують поповнювати і розширювати асортимент дрібних деталей.

  Органайзер багаторівневий. Зручність такої форми органайзера полягає в великій місткості і компактному розмірі. У складеному стані такий органайзер має форму кейса, а в розкладеному вигляді - ярусного органайзера з відділеннями під інструменти різного розміру.

  Матеріал замків. Метал або пластик? Вибір слід робити в залежності від обсягу і ваги деталей, які плануються для транспортування, а також інтенсивності використання органайзера. Алюмінієвими замками часто оснащуються органайзери Stanley, які використовуються для великої кількості важкого вмісту.

  Завершена