0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Види автомобільних тримачів для планшетів

  14.12.2017

  Планшети часто застосовуються в автомобілях. Їх використовують як GPS, так і для перегляду фільмів. Це дуже зручно, так як крім навігації, ви отримуєте ще багато функціональних можливостей. Планшет також може бути використаний і як відеореєстратор. Всі ці функції будуть вам доступні при покупці правильного тримача в автомобіль. На даний момент автомобільні утримувачі для планшетів і телефонів дуже схожі, головна їхня відмінність - це розмір і можливість утримувати більшу вагу.

  Автомобільні тримачі для планшетів діляться на універсальні тримачі і тримачі фірмові.

  Універсальні тримачі для планшетів - це такі тримачі, які підходять для всіх планшетів в незалежності від брендів. Вони можуть змінювати свої розміри під певний планшет, тобто їх можна відрегулювати по висоті і ширині. Найчастіше можливість відрегулювати тримач коливається в діапазоні від 7 до 10 дюймів.

  Фірмові автомобільні тримачі виготовляються виключно під певну марку і модель планшета. На даний момент, дуже мало тримачів, виготовлено під спеціальний планшет.

  Способи кріплення тримачів

  Тут ваша фантазія не обмежена. Зазвичай для кріплення тримачів виділяється всього кілька місць в автомобілі: на торпеді, вліво або вправо (на склі) від водія. Знову ж таки, варто поглянути на розміри вашого планшета. Наприклад, смартфон на 4-5 " буде добре виглядати як справа на склі, так і зліва від водія, або встановлений на решітці за допомогою спеціальних прокладок. Так якщо в автомобілі не дуже багато місця, планшет розміром в 10 дюймів буде важче вибрати де встановити. Найкраще планшети кріпити з права до скла або на торпеді, використовуючи тримач на присосках.

  Тримачі на присосці є одним з найпопулярніших типів кріплення. Вони встановлюються за допомогою вакуумної присоски. Переваги цього типу кріпильних елементів - проста установка і видалення зі скла, або торпеди, не залишаючи слідів. Недоліки цього кріплення залежать від якості тримача.

  Тому деякі з них не мають жорсткого фіксатора і планшет розхитується під час поїздок. Отже потрібно перевіряти, щоб фіксація була жорсткою. Іншим недоліком цього кріплення є те, що присоска може розплавитися в спеку і затвердіти на холоді. Тому вибираючи тримач, зверніть увагу на якість присоски, вона повинна бути негнучкою і не дуже м'якою, така присоска не буде залежати від змін температури. Майже всі тримачі на присосці можуть бути встановлені на торпеді.

  Тримач на спинку сидіння - даний вид тримача підійде тільки для пасажирів, так як у водія не буде доступу до планшету. Але він відмінно слугуватиме вашим дітям. Щоб скрасити їм довгу дорогу, можна включити їх улюблений мультфільм.

  Тримач в слот CD - надійно фіксується в слоті для дисків магнітоли. Потрібно бути обережним при виборі даного виду, так як деякі моделі тримача можуть пошкодити слот. Один з плюсів - це надійне кріплення, яке майже ніколи не випадає і не зривається.

  Кожен водій вибирає кріплення, яке найкраще підходить для його автомобіля. Якщо ви не можете визначитися з вибором, тоді беріть універсальне кріплення, воно підійде для будь-якого планшета. Якщо ж спеціально для вашої моделі існує фірмовий тримач, тоді він більше підійде для вашого гаджета. Ця стаття допоможе вам більше розібратися, як зробити правильний вибір.

  Завершена