0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Автомобільні кріплення для лиж і сноубордів

  15.12.2017

  У зимову пору року високою популярністю користуються гірські види спорту. Багато хто купує власну екіпіровку і кожного року відправляється в подорож гірськими схилами. Лижі та сноуборди не дуже компактні і тому їх транспортування може викликати певні труднощі. Впоратися з ними допоможуть спеціальні кріплення на автомобіль для лиж і сноубордів. З їх допомогою можна комфортно і безпечно перевозити спорядження на далекі відстані. Для того, щоб правильно підібрати кріплення саме для Вашого автомобіля і виходячи з Ваших потреб необхідно визначитися з деякими тонкощами: вид, місткість, спосіб установки, особливості при виборі.

  Види кріплень для лиж і сноубордів
   

  Кріплення розрізняють за призначенням: для лиж, сноубордів та універсальні. Найбільш популярним є останній вид. Він дозволяє транспортувати як лижі, так і сноуборди, комбінуючи їх. Зовні універсальні кріплення нагадують ножиці і складаються з двох половин. Монтаж нижньої частини здійснюється на дах автомобіля, а верхня вільно відкидається. Внутрішні частини обклеєні спеціальною гумою, яка міцно притискає спорядження. Залежно від ширини визначається місткість універсального кріплення для лиж і сноубордів. Кріплення для сноубордів конструктивно ідентичні з універсальними, тільки мають великі розміри. Кріплення для лиж відрізняються від вищезазначених. Вони мають кілька похилих секцій або вертикальні секції, які можуть вмістити лише одну пару лиж.

  Місткість автомобільних кріплень

  Кріплення для лиж та сноубордів розрізняють по місткості:

  • малі моделі (розраховані на 1-2 пари лиж або 1 сноуборд)

  • середні моделі (придатні для перевезення 3-4 пар лиж або 2-3 сноуборди)

  • великі (здатні транспортувати 6 пар лиж або 4 сноуборди)

  Способи установки

  Важливим аспектом є місце, де Ви будете встановлювати кріплення і надалі перевозити спорядження. Існує три варіанти:

  • на поперечини

  Даний варіант є надійним і відрізняється постійністю ширини і довжини автомобіля. Мінусом такого виду варто відмітити зміну аеродинаміки автомобіля, в зв'язку з чим виникають швидкісні обмеження під час їзди.

  • магнітні

  Дані кріплення фіксуються до даху за допомогою магніту. Вони прості в установці і можуть бути використані на будь-якому автомобілі. Для того, щоб не пошкодити лакофарбове покриття транспорту перед монтажем необхідно ретельно протерти дах.

  • на заднє колесо позашляховика

  Кріплення на заднє колесо відрізняються великими розмірами і підвищеною місткістю. Перевагою такого рішення є те, що дах автомобіля можна використовувати для вантажного боксу або інших потреб. Але в той же час, дані кріплення негативно впливають на аеродинаміку транспорту і викликають складнощі під час керування.

  Особливості вибору

  • В першу чергу варто звернути увагу на наявність надійних замків. Вони захистять Ваш спортивний інвентар від крадіжки. Моделі з замками коштують трішки дорожче, ніж без них, але на цьому економити не бажано. Так як без замка виникає ймовірність втратити своє екіпірування.

  • Матеріал з якого виготовлено, впливає на подальшу експлуатацію кріплення. Популярні моделі, виконані зі сталі з покриттям з гуми і пластика. Більш легкими, але не менш ефективними є алюмінієві кріплення.

  • Для багатьох автовласників дизайн також відіграє важливу роль. Виробники виготовляють кріплення в сірому і чорному кольорах. Визначитися Вам допоможуть особисті вподобання, а також сумісність з кольором автомобіля на який планується встановлювати кріплення.

  Завершена