Що таке подарунковий сертифікат?

Головним болем для багатьох друзів, родичів і просто приятелів, є питання, що подарувати автомобілісту. І якщо людям, які відомі тим, що захоплюються певною тематикою, питання про подарунок стоїть не так гостро, то з друзями-водіями не все так просто. Справа навіть не в тому, що потрібно ламати голову і стояти в довгих чергах, а в тому, що водієві завжди щось потрібно! Але якщо підійти запитати, то вся інтрига піде коту під хвіст і подарунок не буде несподіваним сюрпризом. Як бути в такому випадку? Все дуже просто - якщо ви не знаєте, який зробити подарунок автомобілісту, надайте вибір йому самому!
У цьому вам допоможуть подарункові сертифікати від компанії «AutoBaza», адже з їх допомогою ви зможете подарувати людині саме те, що потрібно. Номінал може складати як 100, так і 1000 або навіть 5000 грн - все залежить тільки від того, яку суму вибрав дарувальник. Сертифікати можна придбати будь-якого номіналу, з представленных на сайті, а також комбінувати різни сумми, якщо планується використовувати не усі одразу.

Як можна придбати подарунковий сертифікат?

Ви маєте змогу придбати подарунковий сертифікат:

  • через Інтернет-магазин, обравши потрібний номенал сертифікату та оформивши інтернет-замовлення. Ми надійшлемо вам сертификат обранним вами способом доставки на відділення перевізника;
  • через будь-який магазин мережі AutoBaza, звернувшись до менеджера, та вказавши номінал сертифікату;

Як використати подарунковий сертифікат?

Подарунковим сертифікатом можна розрахуватися на касі в мережі магазинів AutoBaza у Київі, Одесі та на avtozvuk.ua (вказавши в у коментарі, що бажаєте розрахуватись подарунковим сертифікатом).

Для міст, де на даний момент немає магазинів мережі, подарунковий сертифікат необхідно відправити нам для перевірки (реквезіти для відправки вказані тут). Після цього, ми зв'яжемося з вами і оформимо продаж.

Додаткові умови оплати сертифікатом

  • якщо сума чека перевищує номінал сертифікату, різницю можна доплатити готівкою на касі магазину;
  • якщо сума чека менше номіналу, різниця не повертається;
  • розбити номінал сертифіката на кілька різних оплат не можна (у цьому випадку краще купувати декілька сертифікатів на необхідні суми);