0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Автомобільні килимки

Необхідність купити автомобільні килимки викликана аж ніяк не пустим прагненням покращити інтер'єр салону авто, головна функція килимка – підтримання чистоти. З цим завданням вони справляють чудово, до того ж чудово захищають від корозії, тому що не дають потрапити волозі до салону. Саме тому підбір даного аксесуара має бути уважним та вимогливим. На ринку представлено безліч виробників, але у своїй більшості автокилимки діляться на кілька основних категорій:

• Гумові

• Поліуретанові

• Текстильні

• 3D

Найбільш практичними вважаються гумові килимки для авто. Гумовий матеріал дуже універсальний і найкраще підходить на осінньо-зимовий період. Найчастіше вони мають щільні невисокі борти. Така форма дозволяє спокійно утримувати вологу та не пошириться їй далі. До порівняльних мінусів можна віднести той факт, що вони потребують постійного догляду. Хоча це питання вирішує дуже просто – прогумовані автомобільні килимки легко відмиваються від будь-якого бруду, а також швидко висихають. Радимо вибирати великий малюнок, оскільки дрібні поглиблення, що важко вимиваються, і накопичують бруд.

Наступний популярний вид – це поліуретанові автокилимки. Можна сміливо сказати, що вони досить близькі за властивостями з попереднім типом. Головний секрет технології виготовлення – це додавання полімерних матеріалів основою. Однією з головних їх переваг є підвищена зносостійкість. Також вони легко переносять використання за будь-яких температурних умов, матеріал не тріскається і зберігає свою еластичність. Крім того, варто відзначити, що їхня вага значно легша, ніж у гумових прототипів. Автомобільні килимки, виготовлені з текстилю, теж мають певну популярність у водіїв. Хоча варто відзначити, що цей вид найменш практичний у використанні. Безумовно, ворс добре вбирає вологу, бруд, так що очищення поверхні від забруднень вимагає додаткових миючих засобів. Ідеально користуватися такими килимками тільки сухої пори року. Незалежно від того, наскільки добре ви доглядали поверхню, згодом будь-який ворс починає випадати і протиратися. Тому при покупці радимо відразу звернути увагу на товщину текстилю та його щільність, тому що від цих показників залежить те, наскільки довго він прослужить. Про якість виготовлення найкраще скаже наявність «заверлочених» країв.

Найбільш сучасні моделі – це 3D килимки для авто. Вони вважаються найбільш універсальними, оскільки є комбінованим типом. Головна особливість подібних килимків – це їхня тришарова структура, яка поєднує в собі ворс, пористу гуму, і антиковзний матеріал на нижньому шарі, виготовлений з губчастої гуми. Ворс добре вбирає вологу, а пориста поверхня є гарним водонепроникним бар'єром. 3D килимок, як правило, має бортики висотою не більше 3 см, яка, втім, може змінюватись в залежності від марки авто. Почистити їх від пилу можна за допомогою спеціальних миючих засобів, автопилососа або звичайної вологої губки.