Готівкою

Оплатити замовлення готівкою можна при доставці кур'єром по Києву, а також при отриманні замовлення в магазинах мережі «AUTOBAZA»

Комісія: відсутня

Накладеним платежем

"Накладений платіж" - послуга перевізника, скориставшись якою Ви можете оплатити товар при отриманні замовлення у відділенні перевізника. Відправка замовлення з послугою «Накладений платіж» можлива тільки перевізниками «Нова Пошта» або «Укрпошта».

Комісія: комісія «Нова Пошта» 1.8% (3.6% при сплаті картою) але не менше 10 грн, комісія «Укрпошта» 1% але не менше 10 грн

Онлайн Visa/Mastercard

Сучасні способи оплати онлайн (через смартфон або ПК) за допомогою карт Visa / Mastercard і популярних платіжних сервісів:

 • при оформленні замовлення на сайті, вибравши відповідний спосіб оплати 
 • при отриманні замовлення в магазині (посилання для оплати буде сформовано менеджером при видачі замовлення)

Комісія:  відсутня

Покупка частинами monobank

Клієнти «monobank», у яких доступний ліміт на «Покупку частинами», можуть оплатити доступні товари 3-ма та 4-ма платежами.

Процедура покупки:

 1. Оформляєте замовлення на товари зі знаком лапки і, при оформленні замовлення, вказуєте тип оплати «Покупка частинами monobank».
 2. Після оформлення замовлення, у Ваш додаток monobank, надійде запит про Вашу покупку.
 3. Після підтвердження запиту в додатку - Ваша покупка сплачена. Перший платіж буде списаний з банківської карти в момент покупки, інші - протягом наступних обраних місяців.
 4. Отримуйте своє замовлення узгодженим способом: самовивіз з магазину або перевізниками «Нова Пошта», «Укрпошта»

Комісія: щомісячна комісія - 0,00001% в річних від початкової вартості товару

Інші умови:

 • Термін кредитування - до 4 платежів
 • Мінімальна сума покупки - 500 грн
 • Максимальна сума покупки - згідно Вашого ліміту
В одеському магазині мережі "AUTOBAZA", послуга Оплата частинами monobank тимчасово недоступна.

Безготівковим розрахунком

 1. Після отримання замовлення Вам виставляється рахунок для оплати, актуальний протягом двох банківських днів. Термін надходження грошей на рахунок, в залежності від банку, може зайняти до 3 робочих днів.
 2. Після надходження суми на рахунок, з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей отримання або доставки замовлення. Усі необхідні документи (оригінал рахунку і товарна накладна) будуть доставлені разом із замовленням.

Подарунковим сертифікатом

Як та де купити?

Придбати подарунковий сертифікат ви можете в магазинах мережі AutoBaza або ж на сайті avtozvuk.ua . Купити сертифікат можна тільки при оплаті готівкою. У разі придбання в регіонах, доставка буде з формою оплати - накладений платіж.

Як застосувати?

 • Розрахуватися на касі в мережі магазинів AutoBaza м.Київ, м.Одеса та на avtozvuk.ua.
 • Якщо сума чека перевищує номінал сертифіката, різницю можна доплатити готівкою на касі магазину.
 • Якщо сума чека менше номіналу, різниця не повертається.
 • Розбити номінал сертифіката на кілька різних оплат не можна.
 • Для міст, де на даний момент, немає магазинів мережі, подарунковий сертифікат необхідно відправити нам для перевірки (реквезіти для відправки вказані тут ). Після цього, ми зв'яжемося з вами і оформимо продаж.

Зверніть увагу:

*Термін дії сертифіката становить 1 рік з моменту придбання.

*У разі втрати сертифіката, в тому числі крадіжки, сертифікат не може бути відновлений і грошові кошти неможливо повернути через відсутність персоніфікації особи, що володів сертифікатом.