0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Підігрівачі дизельного палива

Наявність у магазині
Ціна, грн
Напруга, В

Код товару: 255795

доставимо

1538
грн

Основні характеристики

 • Напруга: 12, 24 В
 • Тип: Підігрів топл. фільтра

Код товару: 255796

доставимо

1381
грн

Основні характеристики

 • Напруга: 12 В
 • Тип: Підігрів топл. фільтра

Взимку проблем з експлуатацією автомобіля стає набагато більше. Особливого догляду потребує дизельна техніка. Коли температура знижується до +5С, то в'язкість і парафінізація солярки збільшується, і виникають деякі проблеми.
 1. По-перше, прохідність палива паливною магістралі помітно погіршується, особливо це стосується фільтрів. Тому виникають часті проблеми з доставкою палива до двигуна.

 2. По-друге, витрата палива збільшується. Коли якість розплаву погіршується, паливо згоряє в циліндрах двигуна, тому падає потужність двигуна, а витрата палива збільшується.Щоб впоратися з переліченими вище проблемами, потрібно підігріти такі важкопрохідні ділянки для палива за допомогою спеціальних речовин – підігрівачів, які повністю підійдуть вашому транспортному засобу.Види підігрівівПідігрів паливної магістралі, а також її елементів буває двох видів:
 • передпусковий,

 • маршовий.Підпусковий підігрів дизельного палива потрібно проводити перед тим, як запускати двигун. Він потрібен, щоб поліпшити прохідність фільтрів, у яких є кристали парафінів, оскільки вони мають властивості утворюватися в паливі, коли транспортний засіб не рухається. Маршовий підігрів потрібен для того, щоб забезпечити безперебійну подачу палива через усі елементи паливного бака та магістралі, коли двигун перебуває у включеному стані.Багато виробників сьогодні розробляють пристрої, які потрібні, щоб автономно підігрівати елементи паливної магістралі, починаючи від бака, і закінчуючи двигуном.Як правильно підібрати підігрівачі дизельного палива для автомобіля?Різні автомобілі відрізняються різними умовами їх використання, а також конструкціями. Підігріви у них також відрізняються. Як дізнатися, що підійде саме вашому автомобілю? Найкращим виходом, звичайно ж, буде звернутися за допомогою до фахівців. До речі, на зв'язку постійно перебувають консультанти інтернет-магазину Avtozvuk.ua. А для встановлення підігрівача краще скористатися послугами спеціалізованого сервісу. Взагалі монтаж пристрою досить легкий. Блок обігрівача потрібно прикріпити у моторному відсіку за допомогою спеціального кронштейна вертикально. Те, як рухатиметься паливо потоковим підігрівачем, показується стрілками.Використовувати підігрівач дуже легко завдяки автоматичній системі керування, тому можна отримати гарантовано якісну роботу пристрою. При цьому схема роботи досить проста - якщо температура за вікном нижче, ніж +5С пристрій автоматично включається. Температура дизеля в паливній системі перевіряється автономно за допомогою блоку управління, а змінюватись вона буде лише після зміни температури за вікном та рівня витрати палива.Вибрати та купити якісні електричні підігрівачі палива у Києві (наприклад, бренду Номакон) за прийнятними цінами можна у БазаАвтозвуку. Тут же можна прочитати і відгуки про товари, а не лише їх характеристики.