0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Цифрові штангенциркулі. Особливості та функціонал.

  28.08.2018
  Цифровий штангенциркуль є незамінним приладом, коли справа доходить до точних вимірювань невеликих об'єктів, визначення довжин деталей, внутрішніх та зовнішніх розмірів отворів, між осьових відстаней, товщини стін та інших високоточних вимірювань. Завдяки широкому спектру вимірювань, штангенциркуль, застосовується в області машинобудування та інструментального виробництва, при роботі з фрезерними верстатами, лазерного різання та фрезерування, а також виконанні інших вимірювальних робіт на високоточному виробництві. Простота використання приладу, дозволяє застосовувати його, не тільки на будь-якому виробництві, а й для домашнього застосування.
   
  Особливості конструкції
   
  Цифрові моделі мають подібну конструкцію, як в механічних штангенциркулем, відрізняючись лише присутністю цифрового індикатора. Для проведення вимірів, прилад оснащений основний шкалою вимірювання з величиною розподілу 0,01 мм, і трьома вимірювальними контролерами.
  1. Губки, для визначення внутрішнього розміру
  2. Губки, для визначення зовнішніх розмірів
  3. Глубиномер, для визначення глибини деталей, западин та пазів.
  Одна губка закріплена до кінця шкали, в той час як інша ковзає уздовж неї з безступінчатим точністю, для вимірювання. Зчитування показань електронним способом, генерується та відображається на цифровому екрані, з високою роздільною здатністю, у вигляді єдиного значення з точністю до ± 0,01мм, забезпечивши швидке та комфортне зняття показань.
  1. Стопорний гвинт
  Стопорним гвинтом застосовується для фіксації рухомої рами, забезпечуючи точне зняття розмірів та перенесення їх на іншу поверхню.
  1. Батарейка
  Батарейка виступає джерелом живлення дисплея.
  1. Ролик для регулювання довжини
  Ролик з механічним шлицом забезпечує легке та точне регулювання.
  1. Кнопка обнулення
  Кнопка обнулення, дозволяє встановити нуль та почати новий вимір в будь-якій точці шкали.
  1. Кнопка включення вимикання
  Включення/Виключення дисплея.
  1. Кнопка перемикач мм/дюйми
  За допомогою кнопки перемикання мм/дюйми, проводиться миттєве конвертація одиниць виміру між дюйм/міліметром, всього одним натисненням кнопки.
   Цифрові штангенциркулі можуть приймати диференціальні вимірювання, які використовуються для визначення різниці в вимірах між двома об'єктами, шляхом обнулення дисплея в будь-якій точці за шкалою.
   
  Додатковий функціонал
   
  Передача даних
  Більш дорогі професійні моделі, цифрових штангенциркулів, мають функцію передачі даних на спеціальний принтер, або комп'ютер, для подальшої обробки та друку результатів вимірювання. Передача даних здійснюється шляхом підключення штангенциркуля через USB кабель до портативного комп'ютера(ПК).
   
  Функція автовідключення
  Деякі штангенциркулі оснащені функцією автоматичного відключення. Відключення дисплея відбувається після 5-7 хвилин простою приладу, дозволяючи значно збільшити тривалість роботи прилад від однієї батареї.
  Ступінь захисту
  Дорожчі моделі штангенциркулів мають захист електронних компонентів дисплея від впливу зовнішнього середовища, відповідним стандартам IEC 60529. Дозволяючи захистити інструмент не тільки від пилки та бризок води, але і зовсім від тимчасового занурення у воду, що забезпечить тривалий термін служби інструменту.
   
  Використання вищевказаних інноваційних компонентів, в цифрових штангенциркулем, допоможе забезпечити вам максимально комфортну й ефективну роботу та дозволить задовольнити ваші потреби в якісному вимірювальному інструменті.
  Завершена