Прокладки впускного/випускного колектора є важливим елементом, що відповідає за герметизацію стиків між головкою блоку циліндрів та впускним/випускним колектором, забезпечуючи циркуляцію повітря між впускним колектором та циліндрами, або утримання відпрацьованих газів у випускному колекторі. Зношені, або пошкоджені прокладки підлягають негайній заміні, оскільки можуть призвести до підсмоктування повітря, витоку мастила та рідини для охолодження, а також неправильної роботи двигуна.
Прокладка впускного колектора AJUSA 13006400 дозволить зробити заміну зношеної/ушкодженої прокладки, забезпечуючи більш стабільну роботу двигуна, дозволяючи уникнути дорогого ремонту двигуна автомобіля. Прокладка AJUSA 13006400 виконана з високоякісних матеріалів, що дозволяє забезпечити тривалий термін її служби. Довжина прокладки складає 90 мм. Ширина 46 мм. Товщина дорівнює 0.8 мм.
Компанія AJUSA – один з провідних виробників автозапчастин та компонентів для двигунів автомобілів. Застосування у виробництві автозапчастин тільки кращої сировини, а також передових технологій у розробці, тестуванні та виробництві дозволяє випускати продукцію відповідно до міжнародних стандартів надійності та якості автозапчастин.






















